Menüü

Modulaarne

tehnoloogia

Akso-Haus OÜ aastal 2004 loodud ettevõte, mis toodab nii vundamendita kui ka betoonvundamendil moodulmaju. Viimast on võimalik teha tänu meie unikaalsele tehnoloogiale, mispuhul ehitatakse juba tehases valmis moodulmaja paigaldamiseks vajaminev betoonvundament. Sellisel juhul ei ole vaja krundi peal teha midagi muud, kui vaid rajada valmismaja paigaldamiseks tarvilik killustikupadi.

Kvaliteet

  • Tehases ehitamine tagab parema kvaliteedi. Kasutame tootmisel CE või FI märgisega materjale garanteerides seeläbi kogu hoone kvaliteeti.
  • Meid on tunnustanud ka erapooletud väljastades meile mitmeid sertifikaate. Loe täpsemalt rubriigist "Akso-Hausist"
  • Moodulid ei välju enne tehasest kuni need on ülevaadanud kvaliteedijuht. Loe täpsemalt rubriigist "Akso-Hausist"

Vaata, kuidas valmib moodulmaja Ketty 1-75 Akso-Haus tehases

Krundi ettevalmistus ja paigaldus

Vundamendil ehitis

Sõltuvalt ehitisest ja pinnase seisukorrast kulub ehituskrundi ettevalmistamiseks 1-3 päeva.

Esmalt eemaldatakse muru ja muld. Seejärel veetakse pinna peale killustikust aluspadi, mis tasandatakse ja tihendatakse. Samas etapis tuuakse planeeritava maja alla kommunikatsioonide otsad (vesi, kanalisatsioon, elekter jne). Kusjuures selliseid paigaldustöid saab teostada aastaringselt.

 

Kui moodulmaja aluspadi on valmis, tuuakse hoone kohale  treileritel ja tõstetakse spetsiaalsete tõsteseadmetega oma ettenähtud kohale. Viimaks ühendatakse ära kommunikatsioonide otsad.

 

Vundamendita ehitis

Sellisel juhul tuleb rajada krundil vundament, millele paigaldatakse moodul.

Transport ja paindlikkus

Olenemata sellest, kas objektiks on vundamendil või vundamendita moodulmaja, ehitatakse tehases maja maksimaalselt valmis. Vundamendil moodulmaja puhul valatakse vundament tehases ja sellele peale ehitatakse maja. Kui moodulmaja on tehases valmis, siis toimub selle transport.

Vundamendi tehases rajamise tehnoloogia võimaldab varustada ehitistega ka selliseid kohti, mis on raskesti ligipääsetavad või kus ei saa ehitada näiteks selle asustusest kauge asukoha või muu omapära tõttu.

Veelgi unikaalsem aspekt meie vundamendi tehnoloogial on see, et maja on võimalik hiljem ja ka mitmekordselt tõsta ja transportida.

Võta ühendust ja uuri, milliseid lahendusi saame Sulle pakkuda!