Menüü

Moodulmaja tehas

2004 aastast

Akso-Haus OÜ projekteerib ja toodab moodulmaju alates aastast 2004. Peamiselt keskendume suurtele kinnisvaraarendustele ja sotsiaalobjektidele (koolid, lasteaiad, hooldekodud), kuid valmistame ka kuid valmistame ka väiksemaid objekte nagu eramajad, suvilad, poed jne.

Lisaks kliendi tellimuste täitmisele arendame koostöös arhitektidega Kadarik ja Tüür erinevaid innovaatilisi projekte alates suvilatest kuni korrusmajadeni välja.

Akso-Haus OÜ'st

Ettevõte sündis tänu ühele Soome leiutajale, kes leiutas viisi, kuidas on võimalik ehitada betoonvundamendiga maja tehases, mis kannatab ka mitmeid tõstmisi ja transporti. Tegemist on unikaalse tehnoloogiaga, mis viib majade ja teiste ehitiste ehitamise uuele tasemele. Koos Soome leiutajaga saigi 2004 aastal asutatud Akso-Haus OÜ ja valmis esimene tehas Vasalemmas. Tänaseks on Akso-Haus OÜ kasutuses 4 tehast üle Harjumaa tootmispinnaga kokku 11 500 m2.

Peamiseks turuks on välja kujunenud Soome ja Rootsi, kuid meie toodangut on võimalik leida ka Islandilt, Saksamaalt ja Eestist.

Akso-Haus OÜ ambitsioon on toota veelgi suuremaid objekte. Soovime saavutada seda mitte pelgalt tootmispindade suurendamise ja ehitajate arvu kasvuga, vaid tootmise efektiivsuse tõstmise läbi.

Kuid kõige selle kõrval pöörame erilist tähelepanu keskkonnale ja peame oluliseks ehitusjäägi ning prügi vähendamist. Samuti selle võimalikku taaskasutamist. Ehitusplatsil ehitades jõuavad jäägid kahjuks enamasti prügimäele. Tänu tehases toimuvale tootmisprotsessile saame meie aga suures ulatuses tekkinud jäägid efektiivselt ära kasutada.

Tootmispinnad

Akso-Haus OÜ kasutuses on 3 tehast Harjumaal moodustades kokku 11 500 m2 tootmispinda ning andes tootmisvõimekust 34 000 m2 aastas.

Meie tootmispinnad Vasalemmas:

  • Haapsalu mnt 7C, Vasalemma vald
  • Haapsalu mnt 5B, Vasalemma vald
  • Tammi, Veskiküla, Vasalemma vald

Kvaliteedijuht

Lisaks erapooletute isikute poolt väljastatud tunnustusele Akso-Haus OÜ kvaliteedile on meil ka maja sisene kvaliteedijuht, kelle ülesanne on igapäevaselt teostada kvaliteedi üle kontrolli. Kõik selleks, et tagada toodete head kvaliteeti.

Kvaliteedi standardid

Akso-Hausil on järgmised standardid ja sertifikaadid:
·      ISO 14001:2015, mis on keskkonnajuhtimissüsteemi standard. Antud standardi omamine tõendab, et Akso-Haus on oma äritegevuses pühendunud keskkonnale ning oma töödprotsessides arvestab keskkonnaga.
·      ISO 9001:2015, mis on kvaliteedijuhtimise standard. Antud standardi omamine tõendab, et meie kvaliteedisüsteem täidab oma kvaliteedistandardeid ja vastab rahvusvaheliselt tunnustatud parimatele tavadele.
·      Inspecta Sertifiointi Oy (Kiwa) väljastatud sertifikaat seinte, põrandate ja katuste elementidele. Lisaks on antud õigus markeerida tooteid FI-tunnusega
·      TAL-TECH tagab, et vundamendid vastaksid EU- s kehtestatud standardile EN14991:2007 ja omaksid õigus kanda CE-märgist
·      BM-Trada OÜ tagab fermiliini toodete kontrolli ja õiguse kanda CE-märgist

Akso-Haus OÜ on algatanud ETA (Euroopa Tehniline Hinnang) taotlemise protsessi. ETA sertifikaati omavad ettevõtted on saanud erapooletult sertifitseerimisasutuselt hinnangu, et ettevõtte ehitustoodang vastab kavandatud kasutusotstarbele. Lisaks on sellisel ettevõttel õigus toodetel kasutada CE märgist. Kokkuvõttes saab öelda, et see on kõrgelt hinnatud kvaliteeditunnus. Akso-Haus OÜ’le on planeeritud ETA väljastamine 2021 aasta lõpus.

Akso-Haus kultuur

Akso-Haus on põlvkondi ühendav ettevõtte, kes peab oluliseks keskkonnasõbralikku ja jätkusuutlikku tootmist.

Peame lugu ühtsest ja kokkuhoidvast kollektiivist ja ka kollektiivi perekonnast. Toetame kohalikku jalgpallimeeskonda, peame üheskoos põnevaid pokkeriturniire, käime erinevates töötubades ning panustame laste ja noorte turvalisse ja hubasesse keskkonda.

Koostööpartnerid

Saada päring

Saada päring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.