Menüü

Eripakkumised

Ole kursis Akso-Haus eripakkumistega, mille osaliseks saavad meie moodulmajade tellijad.

Näidishoone Reykjavík on veel saadaval soodsa hinnaga!

Nüüd on võimalik tellida kõikidele meie elumajadele soovi korral kodumaine 🇪🇪 Airoboti nutikas 📲📶 ventilatsiooniagregaat!

🎁Esimesed 3 eramaja tellijat saavad Airoboti niiskustagastusega ventilatsiooniseadme täiesti tasuta❗️🤩

Kingi väärtus on 1500€.

👨‍💼Airoboti peamised eelised:

💧Ventilatsiooniseade kuivatab õhku? Enam mitte. Airoboti ventilatsiooniseadmel on niiskustagastusega soojusvaheti, mis tagastab nii soojust (efektiivsus kuni 90%) kui ka õhuniiskust (efektiivsus kuni 80%)

📱Tänu nutikale tarkvaralahendusele, hoiab uue põlvkonna energiasäästlik Airoboti sisekliimasüsteem siseruumide õhu kvaliteeti kontrolli all ilma, et seadme kasutaja peaks sekkuma. Lisaks on süsteem juhitav seinale paigaldatud puldist või mobiilirakenduse kaudu, tagamaks mugava ülevaate siseruumide kliimast kus iganes viibid.

🇪🇪Puhtalt Eestis arendatud ning toodetud innovaatilisimad seadmed on tõusnud maailma tippu, aidates Sul nii füüsilised kui ka vaimsed igapäevatoimetused veelgi nauditavamaks teha. Miks mitte lasta tipptehnoloogia ka enda majapidamisse?

Kampaania korras saab eramaja tellija endale soovi korral kaasa Valloxi seadme asemel oluliselt kallima ja eksklusiivsema seadme Airobot S1 ERV koos Wifi teel juhitava seinapuldiga.

Kampaania tingimused:

  • Eripakkumise periood: 01.06 – 31.08.2021
  • Eripakkumine kehtib hinnapakkumistele, mis on väljastatud alates 01.06.2021 ja ei laiene varem välja saadetud hinnapakkumistele.
  • Korraga saab kasutada ainult ühte Akso-Haus kampaaniasoodustust.
  • Kingitusest loobumisega ei kaasne rahaline soodustus maja baashinnale.

Tutvu Akso-Haus Maja Kaubamaja valikuga

Olen kampaaniast huvitatud

Saada päring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.