Menüü

Uuenduslikud kaubanduspinnad – transporditavad moodulmajad

15 august, 2022

image

Moodulmajadel on tulevikus potentsiaal mängida olulist rolli ärihoonete ehituses. Maailmas, kus e-kaubandus kasvab kiiresti on iga eduka ettevõtte omanikul küsimus, kas viia kogu äritegevus konventsionaalselt jaemüügilt internetti. Põhjused, miks me näeme, et paljud ettevõtted liiguvad e-kaubanduse suunas on võimalus kaasata rohkem kliente väiksema vaevaga ja ei pea muretsema kallite üldkulude haldamise pärast. Mõned võivad isegi öelda, et statsionaarne jaemüük on vaikselt välja suremas, kuid on ka optimistlikke arvamusi.

Jaemüük teenusena (eng Retail-as-a-Service) – võti usalduse võitmiseks

Peamine risk kogu äritegevuse internetti üleviimisel on see, et kaob kliendiga füüsiline kontakt ja see võib kaasa tuua kliendi usalduse kaotuse. Seetõttu näeme, et mõned kaubamärgid, mida tuntakse peamiselt e-kaubanduses, avavad tegelikult kauplusi või “teeninduskeskusi”.

Üsna uus kontseptsioon, jaemüük teenusena (RaaS), on väga huvitav ja uuenduslik lähenemine tarbijate ostuharjumuste üllatavale muutumisele. Teeninduskeskus ei ole enam suunatud suure hulga toodete ja teenuste müümisele, vaid on rohkem keskendunud uute mudelite tutvustamisele ja personaalsele klienditeeninduskogemusele. Kasu lõigatakse hiljem suurenenud internetimüügist.

Modular Coffee Shop or Store
Moodul kohvik, pood või teeninduskeskus
Modular Coffee Shop
Moodul kohvik, pood või teeninduskeskus

Akso-Haus isikupärastatud moodulmajad

Akso-Haus on välja töötanud lahenduse, mida oma äriklientidele pakkuda – transporditavad ja isikupärastatud kaubanduspinnad. Moodulmaja lahendust saab kasutada erineva otstarbena nagu näiteks tanklapood, kontoriruum, teeninduskeskus, esmatarbekauplus, kohvik, restoran jne.

Modular gas shop
Tankapood (moodulmaja)

Moodulmajad on tehases ehitatud plaatvundamendile koos tervikliku välis- ja siseviimistlusega. See tähendab, et ilmastikuga kokkupuutumise oht puudub ja pidev kvaliteedijuhtimine tagab veatu ehitusprotsessi.

Kõik vajalikud torustikud, elektritööd, vesi-kanal-küte eriosad paigaldavad tehases kogenud spetsialistid. Isegi mööblit ja muid tehnilisi seadmeid saab ühendada tehases.

tehas
Moodulehitus

Kliendil on erinevaid võimalusi moodulite isikupärastamiseks, et oma brändi esindada, sh välisvoodri materjal, valgustid, uksed, aknad ja siseviimistlusmaterjalid. Isegi ruumi planeeringut saab vastavalt vajadusele muuta. Kõik selleks, et muuta moodulmaja teie klientide jaoks atraktiivseks ja äratuntavaks.

Transporditav kinnisvara

Kui ehitus on tehases lõppenud, pakitakse moodulid kaitsva kilega ja seejärel transporditakse sihtkohta.

Transporditava kinnisvara omamise juures on hea see, et vajaduse tekkides saab selle lihtsa vaevaga uude asukohta teisaldada. Võib juhtuda, et leiate tulevikus oma ärile tulusama asukoha.

Transporditavaid mooduleid on võimalik paigalda ka renditud maa-alale selliselt, et lepingu lõppedes ei pea hoonet lammutama vaid saab selle renoveerida ja transportida uude kohta.

Võimalusi on lõputult, kui kinnisvara pole “maasse raiutud”. Hea näide on tanklapood. Kui aastate möödudes analüüsib ettevõte, et teatud asukoht ei too piisavalt käivet või see väheneb konkurentide lisandumise või infrastruktuuri muutumise tõttu, siis on neil võimalus viia tanklapood uude kasumlikku asukohta.


Tanklapoe transport ja paigaldus

Automatiseeritud kauplused

Koos Soomes asuva RFID-tehnoloogia arendaja Nordic ID ja Eesti arhitektide KTA-ga oleme välja töötanud komplektse täisautomaatse kaupluse kontseptsiooni. Tahtsime pakkuda midagi, mida on väga kiire ja lihtne paigaldada ning vajadusel ümber siirdada. See kontseptsioon ei nõua muid ühendusi, peale elektri.

Pood põhineb RFID-tehnoloogial, mis on lisatud toodete etikettidele. Kliendi poolt välja valitud toodete eest võetakse automaatselt tasu vahetult enne poest väljumist.

Akso-Haus automaatpood
Automatiseeritud kauplus

Soovime pakkuda oma klientidele paindlikke lahendusi. Mis võiks olla paindlikum kui transporditavad ja täielikult kohandatavad moodulmajad? Võtke meiega ühendust oma projekti ideega ja leiame koos Teile sobiva lahenduse.

Saage inspiratsiooni meie disain moodulhoonetest SIIN!

Võta meiega ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Oskar Stern

Oskar Stern
Ärikliendi müügijuht

Kõik artiklid

Disain saunamaja MUHV