Menüü

Täname kliendipäevale tulijaid

8 oktoober, 2019

image

Reedel, 04.10.2019. a, toimus kolmas Akso-Haus OÜ kliendipäev sel aastal. Oleme õnnelikud, et vaatamata vihmasele ja tormisele ilmale tuli ka seekord palju huvilisi.

Esitati palju asjalikke küsimusi ja loodan, et kõikidele küsimustele saadi ka vastuseid. Kui midagi jäi siiski arusaamatuks, siis soovitame tutvuda meie kodulehel oleva informatsiooniga või siis võtta meiega ühendust. Maja ehitus võib tunduda küll keeruline aga proovime muuta selle klientidele siiski lihtsamaks ja meeldivaks protsessiks.

Reedesele kliendipäevale kutsusime ka ehitus- ja kasutusloa spetsialistid Geodeesia24‘st, kes rääkisid lubadega seonduvast. Kui spetsialistide jutt ka kedagi hirmutas, siis tegelikkuses ei ole ehitus- ja kasutusloa taotlemine üldse keeruline protsess kui kaasad vastava ala spetsialistid.

Kui Sa ei saanud seekord kliendipäeval osaleda, siis tuletame meelde, et võtame Sind vastu igal esmaspäeval vahemikus 12.30-16.30. Palun eelnevalt külastus aeg broneerida telefoni teel (+372 652 0087) või e-maili teel (maakler@aksohaus.ee).

Kõik artiklid