Menüü

Luksushotell Islandile

2019. aasta suvel oli majatehasel Akso-Haus rõõm võtta ette väga põnev projekt. Saime huvitava tellimuse ehitada Islandile Torfhús Retreati jaoks 15 “turf house” hotellikabiini. Kõik kavandid ja joonised esitas klient. Meile öeldi, et Islandi tuuleiilid võivad ulatuda kolossaalse 68m/s -ni ja pole haruldane näha vihmahooge, mis valavad maapinnaga paralleelselt. Olles varem Islandile projekte ehitanud ja tarninud, olime kindlad, et suudame neid mooduleid toota arvestades ka kõige karmimate ilmastikutingimustega.

Interjööris kasutatud kvaliteetseid materjale toodi kogu Euroopast. Järgides kliendi põhjalikke juhiseid nende disainilahenduste täitmiseks, tellisime Itaaliast keraamilised plaadid, vananenud puitpaneelid Austriast ja sanitaartehnika Ühendkuningriigist. Võime kindlalt öelda, et me ei ole veel kohanud klienti, kellel on nii range nõudlus ehituse kvaliteedi ja viimaste detailide suhtes. Meie jaoks oli oluline, et klient jääks rahule lõpptulemusega.

  • Island

  • 2019

  • 450

Moodulite kohaletoimetamine oli täiesti uus väljakutse, kuna töötasime tiheda ajakava ja piiratud ressurssidega. Samuti tuleb arvestada sellega, et Islandile moodulite saatmiseks on kalendris väga piiratud aken, mil on turvaline Läänemerelt üle Norra mere ja Põhja-Atlandi vete reisida. Õnneks on meil hea partnerlus Atlantic Shipping Balticu ja PP Logistics OÜ-ga, kellel õnnestus välja tõmmata kõige tihedamalt pakitud kaubalaev, mida oleme kunagi näinud.

Sealt edasi sõitisid moodulid politsei eskortimisel sujuvalt Þorlákshöfni (väljakutse – proovige seda hääldada).

Saada päring

Saada päring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.