Menüü

Esimene Stella 1-112

Mudel Stella 1-112 on arenenud mudelist Ivika 1-106. Huvi tekitas krohvitud ja voodrilaua segu kooslus. Ka Ivika 1-106 mudelist populaarseks kujunenud eritasandiline kaldkatus jäi silma. Ivika majamudel on kolme toaga. Kuulsime tagasisidena: “Superlahe maja, aga mul on ühte tuba veel vaja!”. Võtsime kuulda. Meie andekas projekteerija tuli appi, venitas maja pikemaks ning mahutas kenasti ära nii kolmanda magamistoa kui ka leiliruumi sauna lembelistele.

Kohe, kui Stella mudel valmis ka 3D piltide näol, esitlesime seda Akso suurel kliendipäeval. Kliendipäeva raames alustasime kampaaniaga “Esimene Stella maja ostja saab tasuta ehitus- ja kasutusloa paketi”. Käis üsnagi tihe esikoha rebimine, mistõttu selgitasime väga kiirelt välja ka esimese Stella 1-112 maja omaniku. Uuel rõõmsameelsel majaomanikul oli igati hea stiilitunnetus, mida saame jagada VIRTUAALTUURI abil.

Tunnustust nii maja välisfassaadile kui ka sisekujundusele on andnud ka Sirje Eesmaa TV3’st, kes valis mitmetest üle Eesti olevatest tehasemajadest välja just selle maja, mida ta soovis külastada. Sellest külastuskäigust valmis ka Seitsmeste Uudiste lõik.

  • Harjumaa

  • 2020

  • 112 m2

Virtuaaltuur

Eramaja Järvekülas

Saada päring

Saada päring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.