Menüü

“Muhu” on koht, kus peatub aeg ja muresid ei ole

9 detsember, 2020

image

Meie disainsuvilate toote valikusse on lisandunud koostöös Kadarik ja Tüür arhitektidega disainsuvila “Muhu”. Kes veel ei tea, siis Akso-Haus ning Kadarik ja Tüür Arhitektide koostööd tähistab bränd ELO.

KTA arhitektid kavandasid “Muhu” tootesarja pere minimalistlike vaba aja vajaduste rahuldamiseks. Disainsuvila võib viia ürgloodusesse – mustikate rohkesse metsa või mere äärde, kus paitavad soojad tuuled. Ikka sinna, kus on kõige parem puhata oma kalli perega või üksinda.

“Muhu” on koht, kus peatub aeg ja muresid ei ole! Linna kära ja kiire elutempo on selja taga. Lõpuks võid olla Sina ise! Armastada loodust, tähistaevast, oma lähedasi ja iseennast. Sa võid olla universumiga üks.

Välisvormilt näeb “Muhu” välja lihtne, kuid märkamata ei jää iluraamistikud ja kandilised vihmaveerennid.  Siseinterjööris on üritatud luua põhjamaist looduskeskset uue ajastu meeleolu. Eksklusiivses siseviimistluses domineerib hele kasevineer kombineeritud musta kasevineeriga. Standard siseviimistluses kasutatakse korda mõõda eri mõõdus valgeks peitsitud nurgelisi kuusest voodrilaudu.

Meie unistused saavad teoks, kui saame püüelda tähtede poole! Disainsuvilal “Muhu” on ka 12,6 m2 põhja pinnaga katusealune, mida võib kaunistada ümmargune kuppelaken. Ümmargusest kuppelaknast võib silmata ilusat tähistaevast. Mine tea, äkki ka langevat tähte!

“Muhu” valmismajad valmivad Akso-Haus majatehases ja tarnitakse krundile ühes tükis koos betoonvundamendiga. Krundil tuleb ette valmistada killustikupadi ning välja tuua vesi-kanal-elekter otsad, mis paigaldamisel ühendatakse. “Muhu” tootesarja on võimalik mõistliku hinnaga transportida ka suurematele saartele (Hiiumaa, Muhu ja Saaremaa) eeldusel, et krundini on ligipääsetavus tagatud.

“Muhu” on hea investeering! Juunikuus on võimalik esimest “Muhu” külastada ka Vasalemmas Akso-Haus majatehase platsil. Peale külastusnädalat viiakse “Muhu” Saaremaale, kus on edaspidi võimalik ööbida eksklusiivses disainsuvilas “Muhu”.

Kui soovid tulevaste toodete kohta ja juunikuu külastuspäevade kohta infot, siis LIITU MEIE UUDISKIRJAGA.

“Muhu” hinnainfo ja põhjaplaanid leiad SIIT.

Kõik artiklid