Menüü

Disain saunamaja MUHV

26 mai, 2022

image

Disain saunamaja MUHV ei jäta kedagi külmaks ega ükskõikseks! Kadarik & Tüür Arhitektide poolt kavandatud disain saunamaja on arhitektuurselt atraktiivne, kuid sulandub pretensioonitult ümbritsevasse looduskeskkonda.

Siseplaneeringu kandvaks ideeks on minimalistlik otstarbekus. Ei midagi liigset, vaid detailideni läbimõeldud plaani käsitlus.

Disain saunamaja viimistlus

Tänapäevast arhitektuuri kannab edasi oskuslik naturaalsete viimistlusmaterjalide rakendamine koos põneva valgustuslahendusega, mille on aidanud kujundada tunnustatud valgustusdisainer Tarmo Luisk. Interjööris on tunda kasevineeri naturaalset soojust ja looduse rafineeritud mustrimängu. Leiliruumile lisab eksklusiivsust ainulaadsed EmotionWalls puidust dekoratiivsed paneelid.

Väikemaja otstarve ja leiliruum

MUHV sobib suurepäraselt sõpradega peo pidamiseks või pere ja külaliste saunaõhtuteks. Oluline on see, et Sina valid endale sobiva sauna kütmise viisi: elektri- või puuküttega. Saunalavale mahub kuni 6 inimest. Leiliruumi seina sisse on võimalik lisada peidetud Saunumi lisaseade, mis tagab ühtlase temperatuuri ja pehme leili pealaest jalatallani. Leil on mahe ja nauditav ka pere pisematele. Saunamaja võib olla Sinu suvila, kontor või populaarne välja renditav puhkemaja.

Ruumide jaotus ja küttelahendus

Pesuruumis on 2 dušši. Saunamajas on eraldiseisev WC. Magamislavats ja esimese korruse lahtikäiv diivan pakub ööbimisvõimalust. Esimese korruse kööginurgas saab valmistada maitsvaid hõrgutisi ja hoida saunajoogid külmas.

Hoone on kavandatud aastaringseks kasutamiseks. Ruume kütab ja jahutab õhk-õhk soojuspump ning märgades ruumides on lisaks elektripõranda küte. Värske õhuvahetuse eest hoolitseb vaikne ja võimekas väljatõmbeventilaator ning värskeõhuklapid.

Ehitusmeistrite soov on materjali käsitlusel ideaal saavutada. KÄSITÖÖ = KVALITEET

Tutvu oma uue sõbraga MUHV 👇

Kõik artiklid
Saada päring

Saada päring

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.