Menüü

Akso-Haus Maja Kaubamaja kataloog 2020

15 detsember, 2020

image

Akso-Haus teenindab äri- ja erakliente aastast 2004.

2019.aasta algul sündis kontseptsioon Akso-Haus Maja Kaubamaja kuna tahtsime pakkuda eraklientidele laiemat eramajade valikut. Lisaks tekkis ka mõte hakata tootma näidismaju, et Sa ei peaks tegema maja tellimuse otsuseid paberi peal, vaid Sa võid külastada päris tehasemaja enne lõplikku otsust. Esimesena ehitasime meie Vasalemma majatehase platsile näidismaja Maarja 1-88. Sellele järgi valmis ka esimene disainsuvila “Rahu” koostöös Kadarik ja Tüür arhitektidega. Viimane sai ka Puitmaja Liidu poolt 2019 aastal “Aasta väikeehitis” auhinna.

2019.aasta algul oli Akso-Haus Maja Kaubamaja valikus vaid 4 majamudelit. Tänaseks päevaks on majamudeleid üle 10 erinevates variatsioonides (saunaga ja saunata, erinevate katusetüüpidega) ning mudeleid on lisandumas. Akso-Haus Maja Kaubamaja valik täieneb jõudsalt ja meil on väga palju ideid. Seega tasub hoida meie tegemistel silma peal kuna just Sinu unistuste maja võib olla meie järgmine majamudel.

Kaubamaja uued mudelid

Järgmisena on valmimas koostöös andekate arhitektidega Kadarik ja Tüür 25m2 suurune väikesuvila saunaga ja siis ka etapiliselt arendatav eramu. Samal ajal Akso-Haus projekteerija abiga valmib veel üks 25m2 väikesuvila sauna ning magamislavatsiga, mille nimi on inspireeritud kaunist linnust “Rähn”.

Uued näidismajad

Uuel aastal täitub meie majatehase Vasalemma plats taaskord näidismajadega – suvila “Muhu“, eramaja “Lydia 1-88” ja üllatus! Seekord ei ole antud majad müügiks aga meie vahvad kliendid on andnud nõusoleku, et Sina saaksid tulla seda vaatama. Kliendipäevast anname teada jaanuari alguses.

Vaata lisaks eripakkumist kiiremale – Stella näidismaja.

Koostöö arhitektidega

Teeme tihedat koostööd arhitektidega Kadarik ja Tüür, kes on loonud palju silmapaistvaid hooneid, nagu Tartus Kvartali hoone, Tallinnas Kalaranna kvartal ja Porto Franco.

Meie teeme nendega koostööd kuna tegemist on äärmiselt andekate arhitektidega, kelle looming on silmapaistev. Arhitektid teevad meiega koostööd kuna teavad, mis on hea kvaliteet. Samuti on nende jaoks huvitav väljakutse ka meie tehnoloogia, kus maja tuuakse kohale koos betoonvundamendiga!

Uudiskiri

Nagu oleme juba natuke paljastanud, siis on tulemas mitmeid uusi projekte ja ka kliendipäev uute näidismajadega. Kui soovid olla kursis tootearenduste, kampaaniate, ürituste ja muu huvitavaga, siis on võimalik liituda meie UUDISKIRJAGA. Esimene uudiskiri jõuab Teieni uuel aastal.

Kõik artiklid

Helkuripuu - Ole nähtav!